Верифікований профіль
14
Років досвіду
11
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
842
Останній візит на сайт
вчора
Ми надаємо послуги у всіх сегментах ринку нерухомості та є його незмінним лідером. Основні принципи нашої роботи: відповідальність, чесність та юридична бездоганність. Ми сумлінно виконуємо свою роботу і намагаємось бути максимально корисними для Вас. Цьому сприяють постійний розвиток технологій та нових сервісів, контроль якості послуг та високий професіоналізм співробітників. Ми завжди відкриті до діалогу! "Щасливий той, хто щасливий у себе вдома".

Продаж будинків (2)

  • 125 000 $
    959 $/м²

    Сонячна, 10

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    130 / 82 / 29 м²
    2 поверхи
    15 сот
    5 кімнат
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Продам Без Комісії для Покупця! Котедж 2019 року побудови, розташований с. Літочки Броварського району (40 км від Києва). Ділянка – 15 соток. Сучасне планування. Загальна площа – 130 кв.м., 4 окремі кімнати і кухня-їдальня (28 кв.м.) з виходом на терасу. Побудований із якісних матеріалів, машинна штукатурка, рівна стяжка підлоги, енергозберігаючі двокамерні вікна. - Висота стелі 3,0м. - Система теплої підлоги (5 контурів) - 2 санвузли - Бойлерна - тераса з видом на заповідник (18 кв.м.) - Зовнішнє утеплення теплоізоляційними блоками AEROC ENERGY 100 мм. - залізобетонні перекриття між поверхами. - відеоспостереження. -Сигналізація Ajax. Інтернет. - Двоконтурний конденсаційний котел BAX...
    Рієлтор
  • 80 000 $
    1 143 $/м²

    Івана Франка вул., 123

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя
    70 / 30 / 30 м²
    2 поверхи
    1 сот
    2 кімнати
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Без Комісії для Покупця! Продам Дуплекс, з ремонтом, 70м2 простору, 2 окремі кімнати, і кухня-студія 30м2, з двома вікнами, де можна зробити ще одну кімнату. Зроблено якісний ремонт, є все необхідне для комфортного проживання та відпочинку. Двір забетонований, автонавіс, і зона відпочинку. Розвинена інфраструктура, школа 1, пішки 15 хвилин, супермаркет Фора, будинок культури, ліс, озеро все в пішій доступності. Зручна транспортна розв'язка, маршрутка їде до Києва, метро Іподром, Васильківська, Голосіївська, Либідська, Демиївська, ЖД вокзал, Палац Україна, Крюковщина, Вишневе, Дружби Народів. Також можна пройтися до електрички 20 хвилин. метро Теремки - 15 хвилин їзди....
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.